Czwarta liga. Oskar Przysucha - Wilga Garwolin 5:1. Bardzo udany debiut trenera Łukasza Wiśnika

Włodzimierz Łyżwa
Łukasz Wiśnik, trener Oskara Przysucha.
Łukasz Wiśnik, trener Oskara Przysucha. Eco Dnia
W meczu dwunastej kolejki czwartej ligi mazowieckiej, Oskar Przysucha wysoko pokonał aż 5:1 Wilgę Garwolin.

Oskar Przysucha - Wilga Garwolin 5:1 (2:1)
Bramki: 0:1 Sebastian Papiernik 10, 1:1 Piotr Kornacki 16, 2:1 Damian Kołtunowicz 44, 3:1 Patryk Czarnota 72, 4:1 Tomasz Janiszewski 80, 5:1 Patryk Czarnota 85.
Oskar: Grzyb - Włodarczyk, Sala, Kornacki, Wicik - Kowalczyk (77' Szczodry), Czarnota (86' Gromski), Zagórski, Bojek (31' Kubryn) - Kołtunowicz (86' Wajs), Janiszewski (82' Bednarek).
Wilga: Gandarela - D. Papiernik (70' Rękawek), Kozikowski (80' Gmurczyk), Piotrowski, Talar, Gac, Sitarek, K. Kowalski (65' Grober), Piesio, S. Papiernik, Paszkowski (85' Motyczyński).

Zespół Oskara w meczu z Wilgą pierwszy raz poprowadził nowy szkoleniowiec, Łukasz Wiśnik, który zastąpił na tym stanowisku Pawła Góraka. W przysuskim zespole zabrakło także podstawowego zawodnika, Przemysława Nogaja, który jest kontuzjowany.
Pierwsza połowa dobra w wykonaniu gospodarzy, chociaż pierwsi gola strzelili goście. Oskar szybko wyrównał po strzale Piotra Kornackiego i asyście Michała Bojka. Tuż przed przerwą gospodarze wyszli na prowadzenie. Damian Kołtunowicz po otrzymaniu podania od Pawła Kowalczyka pokonał bramkarza Wilgi.
Druga połowa to konsekwentna gra gospodarzy i w 72 minucie podwyższyli prowadzenie po strzale Patryka Czarnoty.
Na 4:1 podwyższył Tomasz Janiszewski, a bardzo dobry mecz pod wodzą nowego szkoleniowca zakończył Patryk Czarnota, strzelając piątego gola i tym samym ustalając końcowy wynik.

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!

QUIZ. Potrafisz rozpoznać radomskie gwiazdy sportu?

Co obecnie robią byli piłkarze Radomiaka Radom. Jedni nadal grają w piłkę, inni zostali trenerami, sędziami, prezesami