Czwarta liga. Oskar Przysucha zagra w sobotę z Tygrysem w Hucie Mińskiej

Włodzimierz Łyżwa
Piłkarze Oskara w sobotę zagrają z Tygrysem w Hucie Mińskiej.
Piłkarze Oskara w sobotę zagrają z Tygrysem w Hucie Mińskiej. mkspodlasie.pl
Po raz drugi swój mecz na wyjeździe rozegrają podopieczni trenera Łukasza Wiśnika, piłkarze Oskara Przysucha. W sobotę nasz zespół czeka wyjazd do Huty Mińskiej na mecz z miejscowym Tygrysem. Początek o godzinie 12.

Po dwóch wygranych meczach 3:0 z Klubem Sportowym w Raszynie i na własnym boisku 3:1 z Orłem Baniocha, Oskar w miniony weekend pojechał na swój mecz do Sokołowa Podlaskiego i przegrał z miejscowym Podlasiem 1:3, przegrywając już po 18 minutach 0:3.
Nie tak sobie wyobrażali wyjazd do Sokołowa Podlaskiego piłkarze Oskara Przysucha. Zaledwie po 18 minutach gry już było trzy do zera dla gospodarzy. Mocno zdenerwowany Łukasz Wiśnik, trener naszego zespołu w przerwie dokonał aż pięciu zmian. Gra Oskara trochę się poprawiła, a efektem była bramka zdobyta przez Tomasza Zagórskiego. Oskar kończył mecz w ... „9”, po tym jak czerwonymi kartkami zostali ukarani Piotr Kornacki i Mateusz Gromski.
W minioną środę (25 sierpnia) Oskar w ramach drugiej rundy Mirax Pucharu Polski zagrał z Drogowcem w Jedlińsku. Oskar wygrał 6:0.