Zamknij

Echo Dnia

Czwartkowy trening piłkarzy pierwszoligowego Radomiaka Radom. W piątek sparing z Wisłą w Sandomierzu [ZDJĘCIA]

Czwartkowy trening Radomiaka Radom odbył się na głównej płycie stadionu przy ulicy Narutowicza. Zajęcia nie były zbyt intensywne. W piątek podopieczni

Włodzimierz Łyżwa

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/40] Następne

Czwartkowy trening piłkarzy Radomiaka. W piątek sparing z Wisłą w Sandomierzu ZDJĘCIA

Czwartkowy trening Radomiaka Radom odbył się na głównej płycie stadionu przy ulicy Narutowicza. Zajęcia nie były zbyt intensywne. W piątek podopieczni trenera Dariusza Banasika rozegrają mecz kontrolny z trzecioligową Wisłą w Sandomierzu.
- Zagramy na dwa składy, każdy z piłkarzy dostanie po 45 minut grania - mówi Dariusz Banasik, trener Radomiaka Radom.
Przeciwko Wiśle nie zagra jednak kilku piłkarzy. Chory obrońca Damian Jakubik, nie wiadomo także wystąpi inny obrońca Mateusz Cichocki, który na piątkowym treningu nie brał udziału w małej gierce.
Brał udział za to nowy nabytek, Mateusz Radecki, ale wszystko jednak wskazuje, że przeciwko Wiśle jednak jeszcze nie zagra.
Po raz pierwszy pokaże się na boisku ostatni nabytek Radomiaka, obrońca Mateusz Bodzioch, którego zieloni pozyskali z zespołu beniaminka PKO Ekstraklasy, Stali Mielec.
Zawodnik z mieleckiej Stali trafił do Radomiaka na zasadzie wypożyczenia do końca tego sezonu 2020/2021.
W piątkowym meczu w radomskim zespole zaprezentuje się środkowy defensywny pomocnik, piłkarz rodem ze Stanów Zjednoczonych z greckim paszportem, który ostatnio grał w lidze argentyńskiej.
Zobacz zdjęcia z treningu>>>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy