Czwórka przywiozła punkt z Gorzyc

/SzS/
Dwa gole zdobyła Kinga Molenda (z prawej)
Dwa gole zdobyła Kinga Molenda (z prawej) archiwum
Śnieg nie wszędzie dokuczył piłkarkom nożnym. Na zapleczu ekstraklasy w grupie południowej odbyły się trzy mecze. Jeden punkt wywalczyły w Gorzycach zawodniczki Czwórki Radom.

Czarni Gorzyce - Czwórka Radom 3:3 (2:1), Płóciennik 8, Molenda 55, 87 dla Czwórki.
Czwórka: Religa - Jaworska, Konicka, Chrzanowska, Grad, Rędzia, Michałowicz (65 Zielińska), Molenda, Nowakowska (82 Szymańska), Płóciennik.

Po czterech wygranych z rzędu, piłkarki z Radomia trafiły na bardzo dobrą drużynę z Gorzyc. Po meczu jeden punkt radomianki przyjęły z radością.

W 8 minucie po ładnym strzale Moniki Płóciennik radomianki objęły prowadzenie. Kilka minut później gospodynie wyrównały z rzutu karnego, a przed przerwą to one wyszły na prowadzenie. Kinga Molenda wyrównała w 55 minucie, ale znowu to miejscowe zdobyły bramkę i do 87 minuty prowadziły 3:2, Na szczęście w końcówce Molenda z strzałem 10 metrów po ziemi pokonała bramkarkę Czarnych.

W innych meczach: Starówka Nowy Sącz - Korona Łaszczów 0:2, Gol Częstochowa - Czarni Sosnowiec 0:1,