Czwórka Radom blisko niespodzianki w Wałbrzychu

SzS
Fragment meczu w Wałbrzychu
Piłkarki nożne extraligowej Sportowej Czwórki Radom przegrały na wyjeździe z AZS PWSZ Wałbrzych 3:4.

AZS PWSZ Wałbrzych - LUKS Czwórka Wosztyl.eu Radom 4:3 (2:0)
Bramki: Miłek 18., 20, Stańko 58, Rapacka 85 - Zielińska 65 z karnego, Szydło 89 z karnego, Stasikowska 90+ 2.
Sportowa Czwórka: Snopczyńska (85. Wicik) - Rosińska,, Tracz, Stefańska, Mućka, Wąsik (46. Kołek), Zielińska, Chrzanowska (80. Golian), Wiaderna (46. Szydło), Sobczak (87. Gołębiowska), Stasikowska.

Kiedy w 20 minucie gospodynie prowadził 2:0, a mogły wygrywać wyżej, wydawało się, że radomianki pojadą do domu z solidnym bagażem goli. Tym bardziej, że już w 58 minucie było 3:0. W 85 minucie wałbrzyszanki strzeliły gola na 4:1 i kompletnie stanęły. Tymczasem najpierw Aleksandra Szydło w 89 minucie, a za moment Stasikowska zdobyły bramki. Zrobiło się 4:3 i w końcowych sekundach było bardzo gorąco. Szkoda, że radomianki tak późno zerwały się do odrabiania strat, bo na wyrównanie zabrakło już czasu.