Damian Jakubik zagrał w meczu ligowym po 173 dniach! Wystąpił w meczu rezerw Radomiaka, wkrótce powinien wrócić na boiska ekstraklasy

Dorota Kułaga
Damian Jakubik
Damian Jakubik Radomiak Radom
W meczu 5. kolejki Tymex Ligi Okręgowej Radomiak II Radom wygrał na wyjeździe 5:2 z Jodłą Jedlnia-Letnisko. Ponad godzinę w tym spotkaniu zagrał Damian Jakubik, który wrócił po kontuzji.

Jodła Jedlnia-Letnisko - Radomiak II Radom 2:5 (2:5)
Bramki: dla Radomiaka Michał Feliks 17, 28, 32, Nikolas Korzeniecki 23, Daniel Łukasik 39.

Jak informuje strona Radomiaka nieco ponad 60. minut zagrał w tym spotkaniu Damian Jakubik, który po 173 dniach powrócił na boisko w meczu ligowym, na razie w meczu rezerw. Przypomnijmy, że ta długa przerwa była spowodowana poważną kontuzją. Wkrótce powinien dostać szansę występu w spotkaniu o punkty w PKO Ekstraklasie.