Daniel Rutkowski powalczy z Maksimem Hardzeiką w Polsat Boxing Night 10

Sylwester Szymczak
Sylwester Szymczak
Daniel Rutkowski powalczy w Polsat Boxing Night
Daniel Rutkowski powalczy w Polsat Boxing Night Joanna Gołąbek
Nie tylko Michał Cieślak, ale również Daniel Rutkowski, będzie bohaterem Polsat Boxing Night. Ta gala odbędzie się już 14 maja w Warszawie.

Niedawno pisaliśmy o tym, że Cieślak wystąpi w walce wieczoru z Jurijem Kaszińskim, Rosjaninem mającym na swoim koncie 20 zwycięstw i jedną porażkę. Trzeba przypomnieć, że zwycięzca walki wieczoru otrzyma szansę walki o mistrzostwo świata. Stawka jest więc olbrzymia.

Wcześniej podczas tej imprezy zobaczymy w akcji Daniela Rutkowskiego. Były zapaśnik Olimpijczyka Radom największe sukcesy odnosi ostatnio w MMA, gdzie wciąż jest bez porażki i posiada mistrzowskie pasy dwóch federacji. Jednak bardzo dobrze radzi sobie również na zadowym ringu pięściarskim. Na razie ma jedno zwycięstwo i dwie przegrane Nedawno wygrał z Dawidem Śmiełowskim, z którym jeszcze raz będzie się bić, ale już w formule MMA.

Tym razem boksować będzie z bardzo wymagającym przeciwnikiem, Maksimem Hardzeiką, który wygrał dotychczas 9 pojedynków i jest niepokonany.

- Na pewno będzie pasował mi jego wzrost, bo mamy podobny, więc nie będzie tej przewagi zasięgu z jego strony. Nastawiam się na to, że jest bardzo silny. Jeśli w ringu okaże się coś innego, to tylko lepiej dla mnie. Ja wyjdę, żeby się bić. Nad boksem spędzam sporo czasu, Muszę być wszędzie. Później zrobimy inny styl. Idę tam, gdzie można walczyć. Dam z siebie wszystko - powiedział dla telewizji Polsat Sport, Daniel Rutkowski.

Popularny „Rutek” zasłynął w ostatnich dniach również tym, że zaangażował się w prace fundacji, która pomaga bezdomnym i uzależnionym w wyjściu z problemów.

Polacy najaktywniejsi w Europie

Wideo

Dodaj ogłoszenie