Deby kobiet na remis

/SzS/
Mecz Czwórki (czarne stroje) z Zamłyniem zakończył się remisem
Mecz Czwórki (czarne stroje) z Zamłyniem zakończył się remisem S. Szymczak
W meczu pierwszej ligi piłki nożnej kobiet pomiędzy dwiema drużynami z Radomia, padł remis.

Sportowa Czwórka Radom - Zamłynie Radom 1:1 (1:1), Gryko 40 - Zychla 36.

Czwórka: Kowalczyk - Jaworska, Markowska, Gierczak, Gryko, Stanik, Barańska, Płokita, Jarosz, Nowakowska, Chrzanowska.

Zamłynie: Snopczyńska, Kacprzak, Podsiadła, Marcinkowska, Jurczak, Sławińska, Rędzia, Nowek, Bernat, Zychla.

Były to drugie derby Radomia na zapleczu żeńskiej ekstraklasy. Jesienią górą były "Luksiary" z Czwórki, które wygrały 2:1.
Przez pierwsze pół godziny gry dużo było walki walki w środku pola, ale żaden z zespołów nie mógł sobie wypracować dogodnej sytuacji bramkowej. Dopiero w 36 minucie po fatalnym błędzie defensywy Czwórki, Zychla zdobyła gola dla Zamłynia.
Nie minęło pięć minut a gospodynie wyrównały. Druga połowa także obfitowała w kilka ciekawych i szybkich akcji. Ekipę Czwórki od utraty drugiego gola uratowała poprzeczka

Więcej w poniedziałkowym "Echu Sportowym"