Demolował restaurację w Kozienicach, groził też personelowi....

  Demolował restaurację w Kozienicach, groził też personelowi. Agresywnego 41-latka zatrzymali policjanci. Sąd aresztował go na trzy miesiące

  MAG

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Demolował restaurację w Kozienicach, groził też personelowi. Agresywnego 41-latka zatrzymali policjanci. Sąd aresztował go na trzy miesiące.
  1/5
  przejdź do galerii

  Demolował restaurację w Kozienicach, groził też personelowi. Agresywnego 41-latka zatrzymali policjanci. Sąd aresztował go na trzy miesiące. ©policja

  Policjanci zatrzymali 41-latka z Kozienic podejrzanego o uszkodzenie mienia w jednym z lokali w tym mieście oraz groźby wobec personelu. Jak ustalili śledczy, mężczyzna był bardzo agresywny, demolował wyposażenie lokalu, nie zważając na przebywających w nim klientów. Decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu.


  Kilka dni temu oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach otrzymał zgłoszenie z jednej z restauracji w Kozienicach. Jak ustalili policjanci, 41-latek rzucał tam szklankami, krzesłami oraz wszystkim, co miał pod ręką, demolując lokal oraz stwarzając zagrożenie dla przebywających w nim klientów oraz personelu.

  - Mężczyzna był bardzo agresywny, groził kelnerce oraz ubliżał klientom, wypowiadał pod ich adresem groźby karalne. Nie reagował na prośby osób, które chciały go uspokoić. Został zatrzymany przez policjantów. W toku dalszych czynności oraz zebranych w sprawie materiałów dowodowych prokurator przedstawił 41-latkowi zarzuty niszczenie mienia oraz kierowanie gróźb karalnych - relacjonowała młodsza aspirant Ilona Tarczyńska z kozienickiej policji.

  Według niej, Sąd Rejonowy w Kozienicach przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na 3 miesiące. Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Iłża zaprosiła na największy w Polsce noworoczny pokaz fajerwerków
  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (21)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (21) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Galerie zdjęć

  Miss Ziemi Radomskiej 2019

  15 kandydatek do korony Miss ZDJĘCIA

  15 kandydatek do korony Miss ZDJĘCIA

  Casting do konkursu finałowego Miss ZDJĘCIA

  Casting do konkursu finałowego Miss ZDJĘCIA

  Koniec z wojnami o pilota. Więcej telewizji i smartfon w prezencie w Orange Love

  Koniec z wojnami o pilota. Więcej telewizji i smartfon w prezencie w Orange Love

  Prenumerata cyfrowa Echa Dnia. Kup już teraz >>

  Prenumerata cyfrowa Echa Dnia. Kup już teraz >>