Demolował restaurację w Kozienicach, groził też personelowi....

  Demolował restaurację w Kozienicach, groził też personelowi. Agresywnego 41-latka zatrzymali policjanci. Sąd aresztował go na trzy miesiące

  MAG

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Demolował restaurację w Kozienicach, groził też personelowi. Agresywnego 41-latka zatrzymali policjanci. Sąd aresztował go na trzy miesiące.
  1/5
  przejdź do galerii

  Demolował restaurację w Kozienicach, groził też personelowi. Agresywnego 41-latka zatrzymali policjanci. Sąd aresztował go na trzy miesiące. ©policja

  Policjanci zatrzymali 41-latka z Kozienic podejrzanego o uszkodzenie mienia w jednym z lokali w tym mieście oraz groźby wobec personelu. Jak ustalili śledczy, mężczyzna był bardzo agresywny, demolował wyposażenie lokalu, nie zważając na przebywających w nim klientów. Decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu.


  Kilka dni temu oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach otrzymał zgłoszenie z jednej z restauracji w Kozienicach. Jak ustalili policjanci, 41-latek rzucał tam szklankami, krzesłami oraz wszystkim, co miał pod ręką, demolując lokal oraz stwarzając zagrożenie dla przebywających w nim klientów oraz personelu.

  - Mężczyzna był bardzo agresywny, groził kelnerce oraz ubliżał klientom, wypowiadał pod ich adresem groźby karalne. Nie reagował na prośby osób, które chciały go uspokoić. Został zatrzymany przez policjantów. W toku dalszych czynności oraz zebranych w sprawie materiałów dowodowych prokurator przedstawił 41-latkowi zarzuty niszczenie mienia oraz kierowanie gróźb karalnych - relacjonowała młodsza aspirant Ilona Tarczyńska z kozienickiej policji.

  Według niej, Sąd Rejonowy w Kozienicach przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na 3 miesiące. Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Iłża zaprosiła na największy w Polsce noworoczny pokaz fajerwerków
  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (21)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (21) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Galerie zdjęć

  Studniówki

  Miss i Mister Studniówki 2019| Zgłoś się!

  Miss i Mister Studniówki 2019| Zgłoś się!

  Miss Studniówki 2019| Zobacz nowe kandydatki [ZDJĘCIA]

  Miss Studniówki 2019| Zobacz nowe kandydatki [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz nowych kandydatów [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz nowych kandydatów [ZDJĘCIA]