Deszczowy trening Radomiaka Radom. We wtorkowych zajęciach zabrakło trzech kluczowych zawodników! Zobacz zdjęcia

Maciej Kwiatkowski
Piłkarze Radomiaka Radom podczas wtorkowych, deszczowych zajęć
Piłkarze Radomiaka Radom podczas wtorkowych, deszczowych zajęć Tadeusz Klocek
Po jednodniowej przerwie do zajęć powrócili zawodnicy Radomiaka Radom. Trener Constantin Galca tym razem nie mógł skorzystać z trzech niezwykle ważnych zawodników!

Trzech ważnych zawodników, nie trenowało z zespołem Radomiaka!

Nie minęły na dobre echa niedzielnej porażki z Jagiellonią w Białymstoku, a piłkarze Radomiaka, po dniu przerwy powrócili do zajęć. We wtorek radomianie trenowali na dolnym boisku przy ulicy Struga 63, a towarzyszył im padający deszcz. Aura dostosowała się, niejako do atmosfery zespołu, panującej po meczu ostatniej serii gier. Radomiak prowadził, już 2:0, by ostatecznie stolicę województwa podlaskiego opuszczać w minorowych nastrojach, na tarczy!

Jak długo bez Raphaela Rossiego?

Zgodnie z oczekiwaniami we wtorkowym treningu nie wziął udział Raphael Rossi. Środkowy obrońca wciąż przebywa w stolicy, korzystając z usług medycznych jednej z klinik. Tam mają być przeprowadzone szczegółowe badania i dopiero po nich dowiemy się, jak wygląda sytuacja z zapadniętym płucem Rossiego! Władze klubu obawiają się najgorszego, że zawodnik - może nawet nie powrócić do gry, do końca rundy jesiennej!

Uraz barku Pedro Henrique!

W treningu nie wziął udział także Pedro Henrique. Zawodnik, który zdobył dwa gole z Jagiellonią uskarża się na uraz barku. Wszystko wskazuje, jednak na to, że zdobywca pięciu goli w sezonie, będzie gotowy na sobotnie starcie z Puszczą Niepołomice.

Tymczasem wciąż nie znana jest przyczyna absencji w ostatnich meczach Szwajcara, Roberto Alvesa. Tym razem środkowy pomocnik Zielonych wyjechał do Niemiec. Tam ma przejść badania, które być może określą, co tak naprawdę dolega Alvesowi?

Przypominamy, że w sobotę 23 września Radomiak przed własną widownia podejmie Puszczę Niepołomice. Pierwszy gwizdek arbitra nastąpi punktualnie o godzinie 12:30.