Zamknij

Echo Dnia

Diabelski Młyn stanął na Placu Jagiellońskim w Radomiu. Zobacz zdjęcia!

Na Placu Jagiellońskim w Radomiu działa już Diabelski Młyn. Nowy obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Radomia. Jest czynny

Facebook / Anna Wróblewska / Urząd Miejski w Radomiu

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/14] Następne

Radom. Diabelski Młyn stanął na Placu Jagiellońskim. Zobacz zdjęcia!

Na Placu Jagiellońskim w Radomiu działa już Diabelski Młyn. Nowy obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Radomia. Jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 12-22, a w sobotę i niedzielę od 11 do 23. Bilet normalny kosztuje 20 złotych, natomiast dla dzieci do lat ośmiu - 15 złotych. Jeśli byliście na Diabelskim Młynie, przesyłajcie nam zdjęcia na naszym profilu "Echo Dnia Radomskie" na Facebooku. Opublikujemy je później w tej galerii!

Kolejka została zamontowana kilka dni temu. Od samego początku zwracała uwagę mieszkańców Radomia nie tylko przez swoją wielkość, ale również efektowne, kolorowe oświetlenie, które przyciąga uwagę nawet z kilkuset metrów. Obiekt ma około 30 metrów wysokości i posiada 21 stanowisk, w tym jedno dla osób niepełnosprawnych. W naszym mieście pozostanie co najmniej przez kilka najbliższych tygodni.

Organizatorzy zapewniają, że przejażdżka jest bezpieczna i wolna, dzięki czemu skorzystać mogą z niej wszyscy, bez względu na wiek. Ze względu na bardzo dobrą lokalizację, jest doskonałą szansą do podziwiania widoków Radomia oraz okolicznych miejscowości. Bardzo możliwe, że w przypadku sporego zainteresowania, Diabelski Młyn w naszym mieście będzie pojawiał się cyklicznie, co rok.

Organizatorzy proszą wszystkich klientów o przestrzeganie nakazów sanitarnych. Mowa tutaj między innymi o zakrywaniu ust i nosa, a także dezynfekcji rąk.

Zobacz kolejne zdjęcia >>>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy