Dominik Wojdalski, piłkarz i trener spod Grójca wygrał z białaczką! Wielka, wzruszająca radość!

Sylwester Szymczak
Sylwester Szymczak
Dominik jest zdrowy! Piekna sprawa!
Dominik jest zdrowy! Piekna sprawa! archiwum prywatne
Długo się nie odzywałem. Czekałem na konkretne wyniki badać. Dziś już wiem, że nie ma w moim organizmie żadnych komórek nowotworowych - napisał z radością Dominik Wojdalski, piłkarz i trener z Grójca.

Na tą wiadomość czekali wszyscy. Nie tylko bliscy Dominika Wojdalskiego, ale też całe środowisko piłkarskie i każdy kto śledził jego losy i dobrze mu życzył. Młody, 22 letni trener piłkarz z powiatu grójeckiego dowiedział się o wznowie białaczki. Nie załamał się, a wręcz przeciwnie rozpoczął swoją heroiczną walkę o zdrowie. Miał obok siebie liczną „Armię Wojdala”. Ruszyły internetowe zbiórki, licytacje, akcje charytatywne. W ciągu zaledwie trzech tygodni w zbiórkę pieniędzy zaangażowała się rzesza ludzi. Zebrano ponad 1,5 miliona złotych. Tyle ile było potrzeba na nowoczesne leczenie terapią Car-T Cell, w klinice w Poznaniu. Leczenie przyniosło niesamowite efekty. 3 maja Dominik Wojdalski pochwalił się, że wygrywa z białaczką 2:1, że wraca do domu. Jednak wtedy zaznaczał, że do pełni szczęścia potrzebuje jeszcze kompleksowych, powtórnych badań, które tylko dadzą odpowiedź na pytanie, czy będzie zdrowy.

- Jestem czysty. Mamy to! Wygraliśmy to razem. Dziękuję wszystkim za wsparcie. Aż łzy spływają na myśl, że to może być koniec tego wszystkiego - napisał Wojdalski na swoim Facebooku.

Dominik Wojdalski przyznał, że chciałby jak najszybciej wrócić do aktywnego życia. Chciałby kontynuować grę oraz treningi z dziećmi. Czekamy na sukcesy!

Tokio Flesz odcinek 2

Wideo

Dodaj ogłoszenie