Drużyna Janowa wygrała turniej piłki halowej

/Sok/
Zwycięska drużyna Janowa.
Zwycięska drużyna Janowa. Fot. Antoni Sokołowski
Zakończył się emocjonujący turniej, rozgrywany od początku roku, w którym po raz kolejny walczyły amatorskie drużyny z całej gminy Skaryszew.

W niedzielę 20 lutego na hali sportowej Zespołu Szkół w Skaryszewie rozegrana została finałowa kolejka turnieju piłkarskiego. Był to już IX piłkarski turniej halowy o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skaryszew. W turnieju wzięło udział 12 zespołów z terenu całej gminy Skaryszew.

W wielkim finale po emocjonującym widowisku Chomętów uległ drużynie Janowa 1:2.
Królem Strzelców został Karol Kucharski z Błonia II, natomiast najlepszym bramkarzem turnieju został Rafał Marchewka z Chomentowa. Pierwsze cztery zespołu otrzymały pamiątkowe puchary, wyróżnieni zawodnicy statuetki, oraz dyplomy dla wszystkich drużyn.

Chomentów - Janów 1:2

Klasyfikacja Końcowa: I miejsce Janów, II Chomentów, III Maków, IV Żeroma, V Centrum II, VI Kobylany, VII Centrum I, VIII Kłonówek, IX Błonie II, X Dzierzkówek, X Modrzejowice, XII Działki.

Klasyfikacja strzelecka: Kucharski, Błonie II - 22, Kozicki, Chomentów - 12, Jastrzębski, Chomentów - 9.