Dużo emocji w meczu Broni

/SzS/
Damian Sałek (z lewej) w końcówce spotkania zdobył wyrównującą bramkę dla Broni
Damian Sałek (z lewej) w końcówce spotkania zdobył wyrównującą bramkę dla Broni S. Szymczak
W meczu trzeciej ligi, Broń Radom na stadionie w Kozienicach zremisowała z Mazurem Karczew 1:1.

Broń Radom - Mazur Karczew 1:1 (0:0)
0:1 Jakubik 59, 1:1 Sałek 86

Broń: Młodziński - Noheem, Czachór Kupiec, Budziński, Marczak (64 Bartosiak), Maciejczak (83 Gorczyca), Sałek, Dziubiński, Teboh Ciupiński.

Pierwsza połowa w wykonaniu Broni była dość dobra, szkoda jedynie, że zespół nie wykończył golem żadnej z okazji. Między innymi piłka po strzale Wojciech Kupca odbiła się od słupka, a kilka razy bohaterem karczewskiego zespołu był bramkarz Dominik Pusek.

W drugiej połowie goście narzucili radomianom swój styl gry i dążyli do strzelenia bramki. W 59 minucie radomian dwukrotnie poprzeczka ratowała przed stratą gola, a za trzecim razem Damian Jakubik trafił do siatki.

Dopiero po stracie gola Broń sie obudziła i zaczęła atakować. W końcu wyrównała. Po dośrodkowaniu Adriana Dziubińskiego, głową do siatki uderzył Damian Sałek.

Więcej o meczu, statystyki i komentarze w poniedziałkowym "Echu Dnia"