Duży sukces Radomskiego Klubu Seiken Seido Karate. Przywieźli 15 medali

SzS
Radomscy karatecy z sukcesami
Radomscy karatecy z sukcesami archiwum klubu
Zawodnicy Radomskiego Klubu Seiken Seido Karate wywalczyli 15 medali podczas ogólnopolskiego turnieju w Dąbrowie Górniczej.

To kolejny duży sukces radomskich karateków trenujących Karate Seido u Konrada Nadrowskiego (5 dan). Posiadacz najwyższego stopnia w naszym mieście, mistrz świata z Japonii z 2007 roku, który ostatnio przebywając w USA w Nowym Jorku na promocji na 5 dan może poszczycić się również zdolnymi wychowankami.
W Ogólnopolskim Turnieju Seido Karate wywalczyli razem 15 medali! Zawodnicy Radomskiego Klubu Seiken Seido Karate zdobyli - 6 złotych, 6 srebrnych i 3 brązowe medale. W turnieju startowało ponad 100 zawodników z całej Polski m.in. z Krakowa, Warszawy, Katowic, Dabrowy Górniczej, Chorzowa, Sosnowca, Suchej Beskidzkiej, Nowego Targu, Myślenic, Bielska Białej.
Reprezentacja liczyła 5 zawodników i 3 zawodniczki. Startowali oni w 3 konkurencjach kata- formy, kumite- walka i tamashiwari- rozbijanie przedmiotów. Medale i trofea w swoich kategoriach wywalczyli: Karina Kowalczyk złoto w kata i brąz w tameshiwari, Martyna Adach złoto w kata, Małgorzata Gruszka złoto w kumite i srebro w tameshiwari, Andrzej Kapecki srebro w tameshiwari, Bartłomiej Kręgiel srebro w kumite, Kacper Ziółkowski złoto w kumite i brąz w kata, Jacek Łomża złoto w kata, srebro w kumite, złoto w tameshiwari, Antek Sikora srebro w kata, srebro w tameshiwari i brąz w kumite. Jednocześnie radomski klub „Seiken” Seido Karate Radom został w klasyfikacji generalnej najlepszym klubem w Polsce.

ARCHIWALNE ZDJĘCIA z poprzedniego meczu Radomiak - Widzew (sezon 2005/06)