Dwa brązowe medale młodzieżowych mistrzostw Polski dla sprinterki ZTE Radom

/sid/
Monika Szczęsna wywalczyła dwa brązowe medale młodzieżowych mistrzostw Polski w lekkiej atletyce J. Stobiecki
Monika Szczęsna, sprinterka ZTE Radom, w czasie rozegranych w Bielsku-Białej młodzieżowych mistrzostw Polski w lekkiej atletyce dwukrotnie stanęła na najniższym stopniu podium. Brązowe medale wywalczyła w biegach na 100 i 200 metrów.

W czasie rywalizacji mężczyzn na 100 metrów z udziałem radomianina Michała Trelińskiego doszło do niecodziennej sytuacji. Sędziowie nie wyzerowali aparatury pomiarowej i w efekcie musieli przeprowadzić mniej dokładny pomiar ręczny.

- Przed mistrzostwami powiedziałem, że marzę o dwóch medalach i marzenie się spełniło - przyznał Kazimierz Kossowski, trener lekkoatletki. - Jestem zadowolony z występu Szczęsnej. Biorąc pod uwagę jej lekką niedyspozycję bezpośrednio przed zawodami, spisała się dobrze.

Więcej w poniedziałkowym "Echu Sportowym"