Dwa brązowe medale na mistrzostwach Polski juniorów i juniorów młodszych w lekkiej atletyce

/W.Ł./
Angelika Augustyn z Olimpu Kozienice i Martyna Kotwiła z ZTE Radom zdobyły brązowe medale na lekkoatletycznych mistrzostwach Polski juniorek i juniorek młodszych w Toruniu.

Angelika Augustyn brąz zdobyła w rywalizacji juniorek w chodzie na 3 kilometry z czasem 13 minut 59 sekund.
Martyna Kotwiła brąz zdobyła w rywalizacji juniorek młodszych w biegu na 60 metrów z czasem 7.78 sekundy.

W chodzie na 5 kilometrów juniorów młodszych 10 miejsce zajął Damian Bielenda z ZTE Radom z czasem 25 minut 33 sekundy. Na tym samym dystansie Jacek Cygnot z Olimpu Kozienice został zdyskwalifikowany.

W biegu na 300 metrów juniorek młodszych odbyły się eliminacje. Do niedzielnego finału A z drugim czasem zakwalifikowała się Natalia Wosztyl. W finale B pobiegnie Izabela Smolińska. Obie zawodniczki ZTE Radom.

W biegu na 600 metrów juniorów młodszych odbyły się eliminacje. Do niedzielnego finału A z czwartym czasem awansował Patryk Kozłowski. W finale B pobiegnie Robert Mnich.

W biegu na 200 metrów juniorek odbyły się eliminacje. Do niedzielnego finału A z czwartym czasem awansowała Justyna Paluch z ULKS Jedlińsk.
W niedzielę w finale B na 400 metrów juniorek pobiegnie Kamila Drabik.