Dwa medale radomskich lekkoatletów w pierwszym dniu mistrzostw Polski do lat 23

SzS
Martyna Kotwiła wygrała na 100 metrów
Martyna Kotwiła wygrała na 100 metrów Tomasz Kasianiuk
W Lublinie rozpoczęły się 36. PZLA Mistrzostw Polski U23 w lekkiej atletyce. Już w pierwszym dniu znakomicie spisali się zawodnicy RLTL ZTE Radom, kórzy wywalczyli dwa medale.

Nie zawiodła tradycyjnie Martyna Kotwiła, która na dystansie 100 metrów, uzyskała czas 11,51 sek. i wywalczyła złoty medal. Jest w doskonałej formie i w niedzielę będzie faworytką na swoim koronnym dystansie - 200 metrów.
Na 1500 metrów znakomity start zaliczył Patryk Kozłowski, który zajął drugie miejsce z czasem 3:49,73. Zwyciężył nieznacznie szybszy - Mateusz Borkowski z RKS Łódź.

W niedzielę od godziny 11 kolejne starty radomskich lekkoatletów.