Dwie drużyny AT Masters Radom w finałach Drużynowych Mistrzostw Polski

SzS
W imprezie z powodzeniem startuje Karolina Gołda (z lewej)
W imprezie z powodzeniem startuje Karolina Gołda (z lewej) archiwum klubu
Trwają rozgrywki finałowe Halowych Drużynowych Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych, w których spore sukcesy odnoszą młodzi tenisiści z Radomia.

Zakończyły się już rozgrywki wśród skrzatów i młodzików. W kategorii skrzatek wśród ośmiu najlepszych drużyn, które w Szczecinie walczyły o tytuł mistrza Polski znalazła się również drużyna AT Masters/Karolina Gołda i Wiktoria Chmielewska/, która niespodziewanie wywalczyła awans po eliminacyjnych rozgrywkach wojewódzkich i regionalnych. Drużyna jechała do Szczecina po naukę bowiem była zdecydowanie najmłodszą drużyną i rankingiem odbiegała wyraźnie od pozostałych drużyn. Dziewczęta tym się nie zraziły w każdym meczu walczyły bardzo dzielnie, a w ostatnim meczu o miejsca 7-8 sprawiły dużą niespodziankę bowiem pokonały 2:1 dużo wyżej notowaną drużynę UKS Sport Olsztyn i tym samym uplasowały się ostatecznie na siódmym miejscu.
Jest to duży sukces młodej drużyny, które trenerem jest Katarzyna Chmielewska. Wcześniej w pierwszym meczu zawodniczki AT Masters przegrały 0/3 z turniejową „jedynką” drużyną BKT Advantage Bielsko Biała, a następnie w meczu o miejsce 5-8, również 0:3 z Górnikiem Bytom. Mistrzem Polski została drużyna AT Angelique Kerber Puszczykowo, która pokonała w finale 2/1 drużynę BKT Advantage Bielsko Biała.
W najbliższy weekend w Bielsku Białej w walce o medale wystartuje w kategorii juniorek druga drużyna AT Masters w składzie Weronika Falkowska i Gabriela Końska.