Dwie wygrane młodzików Czarnych Radom

sid
Młodzicy Czarnych Radom wygrali dwa spotkania finału mistrzostw Mazowsza
Młodzicy Czarnych Radom wygrali dwa spotkania finału mistrzostw Mazowsza J. Stobiecki
Siatkarze odnieśli dwa zwycięstwa w rozgrywanym w Radomiu finale mistrzostw Mazowsza młodzików.

Radomianie są gospodarzem turnieju finałowego, w którym walczą cztery drużyny. Oprócz Czarnych o tytuł najlepszej drużyny Mazowsza walczą Plas Warszawa, MDK Warszawa oraz Wicher Kobyłka.

Czarni pokonali 2:0 MDK i również bez straty seta Plas. Tym samym podopieczni Arkadiusza Sawiczyńskiego są bliscy wywalczenia tytułu mistrzów Mazowsza i awansu do ćwierćfinału mistrzostw Polski. Zespoły, które zajmą miejsca drugie i trzecie zagwarantują sobie prawo gry w jednej ósmej finału mistrzostw kraju. W niedzielę, w ostatnim meczu radomianie zagrają z ekipą Wichru.

Czarni Radom - MDK Warszawa 2:0 (25:23, 25:11), Czarni - Plas Warszawa 2:0 (25:19, 25:13).
Czarni: Jaskulski, Kwarciany, Wieteska, Moniak, Szcześniak, Dąbrowski - Pożyczka (libero), Strzelecki (libero) oraz Kazimierczak, Zając, Ślusarski, Pietras.
W innych meczach: Plas - Wicher 0:2 (20:25, 9:25), Wicher - MDK 0:2 (21:25, 22:25).