Zamknij

Echo Dnia

Efektowna iluminacja świąteczna w Jedlińsku. Spore zainteresowanie mieszkańców. Zobacz zdjęcia!

W niedzielne popołudnie, 6 grudnia na Rynku w Jedlińsku odbyło się uroczyste włączenie iluminacji świątecznej. Na choince rozbłysły lampki, zaś przed

Urząd Gminy w Jedlińsku

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/17] Następne

Efektowna iluminacja świąteczna w Jedlińsku. Spore zainteresowanie mieszkańców. Zobacz zdjęcia!

W niedzielne popołudnie, 6 grudnia na Rynku w Jedlińsku odbyło się uroczyste włączenie iluminacji świątecznej. Na choince rozbłysły lampki, zaś przed nią ustawione dwa renifery, które ciągną sanie. Zobaczcie zdjęcia!

Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem ze strony mieszkańców. Iluminacja została przygotowana przez Gminne Centrum Kultury w Jedlińsku, a jej uroczystego odpalenia dokonali Kamil Dziewierz, wójt gminy Jedlińsk, Łukasz Kurek, przewodniczący Rady Gminy w Jedlińsku oraz Agnieszka Gryzek, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku. Zobacz

Odpalenie odbyło się w uroczystej i przede wszystkim efektownej scenerii, bowiem uczestnicy otrzymali sztuczne ognie. Na prezenty z okazji Mikołajek mogli natomiast liczyć najmłodsi. Niedzielne wydarzenie było również doskonałą okazją do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Nie tylko na tle choinki, ale również sań, w których oprócz Świętego Mikołaja znajdowały się dwie Mikołajki.

Iluminacja cieszy się nadal sporym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Jedlińska oraz okolicznych miejscowości, którzy - zwłaszcza po zmroku - przychodzą na Rynek i nadal robią sobie na jej tle pamiątkowe fotografie.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy