Ekstraliga kobiet. Hydrotruck Sportowa Czwórka Radom przegrała z AZS UJ Kraków

Sylwester Szymczak
W meczu piątej kolejki Ekstraligi Kobiet, Hydrotruck Sportowa Czwórka Radom zmierzyła się z czwartym w tabeli AZS UJ Kraków.

Hydrotruck Sportowa Czwórka Radom - AZS UJ Kraków 0:2 (0:1)
Bramki: Daleszczyk 18, 62
Czwórka: Macała - Rosińska, Mućka, Barczak, Sobczak, Plóciennik (60 Orłowska, 75 Tkaczyk), Szydło (60 Chmura), Komanda, Zielińska, Malesa, Dallara (70 Bieryło).

Przyjezdne były faworytem spotkania. W 13 minucie naszą drużynę uratował słupek, ale kilka minut później było już 0:1. W 40 minucie bramkarka Czwórki wybroniła trudny strzał na słupek.
Po przerwie radomianki chciały zdobyć pierwszą w tym sezonie bramkę, ale to rywalki atakowały i były zdecydowanie lepsze. W 62 minucie było już 0:2.
Nasz zespół przegrał kolejne spotkanie, nie zdobył jeszcze bramki, choć ostatni mecz pokazał, że gra wygląda juz dużo lepiej.