Extraliga Kobiet. Sportowa Czwórka przegrała we Wrocławiu

SzS
Czwórka przegrała ważny mecz z AZS Wrocław
Czwórka przegrała ważny mecz z AZS Wrocław archiwum
W meczu żeńskiej Extraligi, AZS Wrocław pokonał Czwórkę Radom. Szkoda, bo radomianki stworzyły sobie dogodne okazje i powinny co najmniej zremisować. Sytuacja w tabeli jest coraz trudniejsza.

W piątek na rozruchu, tuż przed wyjazdem na mecz, kontuzji doznała Angelika Smagur i niestety ma nogę w gipsie. Szkoda, bo w tym meczu przydałaby się drużynie. Czwórka wypracowała sobie w pierwszym kwadransie trzy dogodne sytuacje, ale nie zdołała żadnej wykorzystać. W 19 minucie niewykorzystane sytuacje się zemściły i wrocławianki objęły prowadzenie. W 34 minucie było już 2:0. rozpoczęła się gonitwa i zdeterminowane ataki radomianek. W 70 minucie kontaktową bramkę wreszcie zdobyła Weronika Szuba. Mimo gonitwy nie udało się już wyrównać. -

To był mecz do wygrania. Już przy stanie 2:1 Weronika Szyba miała drugą swoją świetną okazję i z kilku metrów strzeliła za lekko. Ogromna szkoda, bo straciliśmy bardzo ważne punkty. Za tydzień kończymy jesień wyjazdowym meczem z AZS Biała Podlaska i tam trzeba wygrać - mówi trener radomianek, Wojciech Pawłowski.

AZS Wrocław - Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom 2:1 (2:0)
Bramki:: Czudecka 19, Wróblewska 34 - Szuba 70
Czwórka: Snopczyńska - Szymczyk (46 Kołek), Chrzanowska (85 Wicik), Stasikowska, Szydło (46 Płóciennik), Mućka, Stefańska, Tracz, Rosińska, Sobczak (46 Zielińska), Szuba.