Falstart białobrzeskiej Pilicy

/SzS/
Mazur (czerwone stroje), pokonał Pilicę. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Marek Gołebiowski Ł. Wójcik
Piłkarze Pilicy Białobrzegi przegrali 1:2 z Mazurem Karczew na inaugurację trzeciej ligi.

PIlica Białobrzegi - Mazur Karczew 1:2 (1:1)
Gołębiewski 44 - Wojciechowski 7, Malesa 74

Pilica: Bolek - Rożej, Janakowski, Moryc, Ziemnicki, Matulka (80 Rawski), Jasikowski (71 Ćwil), Oziewicz (82 Kucharczyk), Barzyński, Hernik, Gołębiewski (60 Sobczak).

Zagraliśmy katastrofalnie w obroni i bardzo nieskutecznie w ataku, to całe wytłumaczenie związane z końcowym wynikiem - mówił po spotkaniu Jacek Kacprzak, szkoleniowiec Pilicy.

Trudno nie zgodzić się z trenerem, wszak goście stworzyli sobie zaledwie 3-4 okazje przy kilkunastu szansach Pilicy. Pierwszy kontrataka zakończył się golem przyjezdnych. Chwilę później rzutu karnego nie wykorzystał Marek Gołębiewski. Ten sam zawodnik przed przerwą zdołał strzelić wyrównującą bramkę.

W 74 minucie kolejna kontra i kolejny błąd obrony, kosztował Pilicy stratę gola, a jak się później okazało - tratę choćby jednego punktu.