FORBet IV Liga. Piłkarze Oskara Przysucha pokonali Escolę Varsovię Warszawa

Sławomir Sijer
W meczu FORBet IV Ligi Mazowieckiej piłkarze Oskara Przysucha pokonali Escolę Varsovię Warszawa 2:1 (0:0). Mecz rozgrywany był w niedzielę 30 kwietnia w Szydłowcu. Choć rywal zajmuje jedno z ostatnich miejsc mecz nie był łatwy.

Oskar Przysucha - Escola Varsovia Warszawa 2:1 (0:0)

Bramki dla Oskara strzelili Czarnota w 47 i Pankowski w 84 minucie.

Oskar Przysucha grał w składzie: Wieczorek – Grzesiński (55 Bojanowicz), Embalo, Kilianek (70 Dorożyński), Kornacki (85 Woźniak), Czarnota, Pogołębski, Imiołek (55 Pankowski), Nogaj, Ramus, Wicik, Karwowski (55 Kołtunowicz).

Escola: Androsiuk - Gurzęda, Burakowski (46' Sygnowski), Cieślak (83' Kończyński), Abdullah Ahmed (46' Zagórski), Dakowicz (60' Kalisz), Borkowski, Szynke, Turowicz, Aziz (46' Żabiuk), Chyrchała

Oskar długo nie mógł złapać właściwego rytmu. Stwarzał sytuacje, ale nie zostały one zamienione na bramki. Piłkarze z Przysuchy dobrze otworzyli drugą połowę - strzelili gola w 47 mincie, ale też szybko przyszło wyrównanie - już w 49 minucie.

Oskar znów musiał gonić wynik i udało się strzelić gola na kilka minut przed końcem.