Zamknij

Echo Dnia

Fortuna 1 Liga. Duże zainteresowanie przedsprzedażą biletów na niedzielny mecz Radomiaka z Sandecją (ZDJĘCIA)

999 kibiców będzie mogło zobaczyć niedzielny mecz 30 kolejki Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz. Początek o godzinie 19.10 na stadionie

Włodzimierz Łyżwa

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/5] Następne

Duże zainteresowanie przedsprzedażą biletów na niedzielny mecz Radomiaka z Sandecją

999 kibiców będzie mogło zobaczyć niedzielny mecz 30 kolejki Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz. Początek o godzinie 19.10 na stadionie przy ulicy Narutowicza 9.
W związku z decyzją rządu, otwierającą od 15 maja 2021 roku stadiony dla publiczności (25% pojemności trybun), kibice Radomiaka będą mogli dopingować swoją drużynę w trzech ostatnich domowych meczach sezonu. Podczas tych spotkań na stadionie MOSiR zostanie udostępnionych 999 miejsc.
Po otwarciu stadionów dla kibiców, Radomiak w roli gospodarza podejmować będzie kolejno:
- w 30. kolejce Sandecję Nowy Sącz (16 maja, godz. 19:10),
- w 32. kolejce Resovię Rzeszów (29 lub 30 maja),
- w 34. kolejce Koronę Kielce (12 lub 13 czerwca).
Zarząd Klubu, w uzgodnieniu ze Stowarzyszeniem Kibiców "Tylko Radomiak", ustalił następujące zasady i ceny sprzedaży biletów, która odbywać się będzie stacjonarnie w Zielonej Wyspie w Galerii Słonecznej:
1. Sprzedaż ruszyła w poniedziałek (10 maja) o godz. 13:00 w Zielonej Wyspie poprzez system MOSiR.
2. Pierwszeństwo kupna mają posiadacze karnetów z wiosny 2020 r. Przez pierwsze dwa dni - poniedziałek i wtorek - sprzedaż biletów w specjalnej cenie tylko dla tych osób. Obowiązuje zasada: "jeden karnet - jeden bilet lub pakiet". Przy zakupie należy podać nr PESEL przypisany do karnetu. Zgodnie z obowiązującym prawem powszechnym i zasadami reżimu sanitarnego w okresie pandemii COVID-19, klub jest zobowiązany do utrzymania podwyższonego standardu bezpieczeństwa, co wiąże się ze zmianą miejsc przypisanych do karnetów i zachowaniem odpowiedniego dystansu między uczestnikami wydarzenia.
3. Specjalna cena pojedynczego biletu dla posiadaczy karnetu wynosi 15 zł. Można też zakupić pakiet takich biletów na wszystkie trzy mecze za 40 zł. To nie ostatnie rekompensaty przewidziane dla posiadaczy karnetów. O pozostałych będziemy informować.
4. Od środy trwa sprzedaż biletów normalnych - na mecz z Sandecją za 35 zł. Pakiet biletów normalnych na trzy mecze w cenie 90 zł.
5. Sprzedaż biletów na wyspie odbywać się będzie w godz. 10:00 - 20:00 z przerwą w godz. 14:00 - 15:00.
Jest bardzo duże zainteresowanie przedsprzedażą biletów na mecz z Sandecją, o czym świadczy kolejka, jaka miała miejsce w środowe południe.
ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy