Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W meczu 27 kolejki, Fortuna 1 Liga, ŁKS Łódź zremisował 1:1...

Fortuna 1 Liga. Galeria zdjęć z remisowego 1:1 meczu ŁKS Łódź z Radomiakiem Radom

W meczu 27 kolejki, Fortuna 1 Liga, ŁKS Łódź zremisował 1:1 z Radomiakiem Radom.
ŁKS Łódź - Radomiak Radom 1:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Michał Kaput 8, 1:1 Ricardinho 38,
ŁKS Łódź: Malarz - Nawotka (54 Wolski, 85 Klimczak), Moros, Dąbrowski, Marciniak - Janczukowicz (71 Sajdak), Rozwandowicz, Dominguez, Rygaard (46 Trąbka), Pirulo - Ricardinho.
Radomiak: Kochalski - Jakubik, Cichocki, Raphael, Abramowicz - Kaput, Karwot - Leandro (66 Nascimento), Gąska (89 Bogusz), Kozak (89 Sokół) - Angielski (80 Radecki).
Sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).

Mecz bardzo dobrze się zaczął dla podopiecznych trenera Dariusza Banasika. Już w 8 minucie zieloni strzelili gola. Po zagraniu piłki z rzutu rożnego przez Damiana Gąskę, w polu karnym strzałem głową Arkadiusza Malarza pokonał Michał Kaput.
Za kilka chwil powinno być 2:0. Strzał z 12 metrów Meika Karwota w najwyższym trudem obronił golkiper ŁKS.
Końcówka pierwszej połowy należała do łodzian. W 38 minucie za faul Leandro Rossi na jednym z graczy ŁKS, arbiter podyktował rzut wolny. Do piłki podszedł Mikkel Rygaard i mocny uderzył na bramkę Mateusza Kochalskiego. Nasz bramkarz piłki nie opanował i nadbiegający Ricardinho, skierował futbolówkę do siatki. Za moment strzał Janczukowicza w bardzo dobrym stylu obronił Mateusz Kochalski. W 40 minucie, po strzale Macieja Dąbrowskiego, piłkę z linii bramkowej wybił Raphael Rossi.
ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU>>>

Wizyta Donalda Trumpa przyniosła im szczęście. Lando Norris wygrywa po raz pierwszy

Jastrzębski Węgiel bez trofeum. "Czeka nas kilka nieprzespanych nocy"