Zamknij

Echo Dnia

Fortuna 1 Liga. Przypuszczalny skład Radomiaka na środowy mecz z Puszczą w Niepołomicach (ZDJĘCIA)

Podopieczni trenera Dariusza Banasika (na zdjęciu) w środę, 14 kwietnia odrobią jedną z dwóch zaległości ligowych z Puszczą w Niepołomicach. Początek

Włodzimierz Łyżwa

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/13] Następne

Przypuszczalny skład Radomiaka na środowy mecz z Puszczą w Niepołomicach (ZDJĘCIA)

Podopieczni trenera Dariusza Banasika (na zdjęciu) w środę, 14 kwietnia odrobią jedną z dwóch zaległości ligowych z Puszczą w Niepołomicach. Początek tego meczu o godzinie 13. Druga zaległość, to spotkanie z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Póki co nie ma nowego terminu rozegrania tego spotkania.
Podopieczni trenera Dariusza Banasika powalczą o dwunaste zwycięstwo w sezonie 2020/2021. Pierwotnie spotkanie miało się odbyć 19 marca, a w drugim terminie pięć dni później, ale dwukrotnie zostało przełożone z uwagi na zakażenia koronawirusem w zespole z Niepołomic.
Obecnie zieloni plasują się na 5. miejscu w tabeli zaplecza ekstraklasy, a drużyna trenera Tomasza Tułacza jest dziewiąta, mając jeden mecz rozegrany więcej od radomian i siedem punktów zdobytych mniej.
Radomiak w środowym meczu z Puszczą zagra bez Mateusza Cichockiego, środkowego obrońcy, który musi pauzować za cztery żółte kartki. W kadrze meczowej zabraknie także innego defensywnego zawodnika, Adama Banasiaka z powodu kontuzji.
Podopieczni trenera Tomasza Tułacza także nie zagrają w najmocniejszym składzie. Za kartki wypada z gry, Jakub Serafin, środkowy pomocnik. Pod dużym znakiem zapytania stoi występ Jakuba Bartosza, który narzeka na uraz.
Z informacji jakie uzyskaliśmy z radomskiego klubu, mecz Puszczy z Radomiakiem, jako sędzia główny ma poprowadzić, Wojciech Myć z Lublina.
Z rundzie jesiennej w meczu rozegranym w Pruszkowie (tam Radomiak rozgrywał mecze w roli gospodarza) radomianie pokonali Puszczę 2:0, po golach strzelonych przez Damiana Gąskę i Damiana Jakubika.
PRZYPUSZCZALNY SKŁAD RADOMIAKA NA MECZ Z PUSZCZĄ (ZDJĘCIA)>>>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy