Zamknij

Echo Dnia

Fortuna 1 Liga. Radomiak Radom pokonał lidera ŁKS Łódź 1:0. Gol Leandro Rossi [ZDJĘCIA Z MECZU]

W zaległym meczu 10 kolejki Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom pokonał 1:0 ŁKS Łódź.[b]Radomiak Radom - ŁKS Łódź 1:0 (0:0)/b]Bramka: 1:0 Leandro Rossi 86

Włodzimierz Łyżwa

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/54] Następne

Radomiak pokonał 1:0 lidera ŁKS Łódź po golu Leandro [ZDJĘCIA Z MECZU]

W zaległym meczu 10 kolejki Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom pokonał 1:0 ŁKS Łódź.
[b]Radomiak Radom - ŁKS Łódź 1:0 (0:0)/b]
Bramka: 1:0 Leandro Rossi 86 z karnego.
Radomiak: Kochalski - Banasiak, Cichocki, Bodzioch, Świdzikowski, Leandro, Kaput, Karwot, Gąska (87 Lewandowski), Kozak, Angielski (80 Podliński).
ŁKS: Malarz - Dankowski, Dąbrowski, Sobociński, Klimczak (46. Wolski), Sajdak, Rozwandowicz, Trąbka, Pirulo, Dominguez, Corral (72 Sekulski).
W 34 minucie Arkadiusz Klimczak trafił z ostrego kąta w słupek bramki. W 57 minucie Radomiak powinien prowadzić 1:0. Karol Angielski został perfekcyjnie obsłużony przez Meika Karwota, znalazł się na trzecim metrze a przed sobą miał już tylko pustą bramkę i trafił w... poprzeczkę.
W 82 minucie, znakomita interwencja radomskiego bramkarza Mateusza Kochalskiego zapobiegła utracie gola. Nasz golkiper wygrał pojedynek sam na sam z Łukaszem Sekulskim.
W 86 minucie w polu karnym faulowany był Damian Gąska i bardzo dobrze prowadzący zawody arbiter z Olsztyna Marcin Szczerbowicz podyktował jedenastkę dla Radomiaka. Pewny strzał Leandro Rossi i Arkadiusz Malarz musiał wyjmować piłkę z siatki.