Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W meczu 32 kolejki Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom pokonał...

Fortuna 1 Liga. Radomiak Radom - Resovia Rzeszów 3:1. Dwa gole Angielskiego, jeden Raphaela (ZDJĘCIA Z MECZU)

Radomiak pokonał Resovię. Zieloni wiceliderem tabeli (ZDJĘCIA Z MECZU)

W meczu 32 kolejki Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom pokonał Resovię Rzeszów 3:1.
Radomiak - Resovia 3:1 (3:1).
Bramki: 1:0 Karol Angielski 3, 1:1 Bartłomiej Kiełbasa 5, 2:1 Raphael Rossi 21, 3:1 Karol Angielski 45.
Radomiak:Kochalski – Abramowicz, Rossi, Cichocki, Jakubik -Kaput, Karwot (73 Radecki) - Leandro (77 Mikita), Gąska (77 Sokół), Kozak - Angielski (89 Bogusz).
Resovia: Łakota – Adamski, Jaroch, Kiełbasa, Kuczałek, Persak, Podhorin, Soljić, Twardowski, Usarz, Zdybowicz.

W 3 minucie po strzale Mateusza Cichockiego, piłkę pod nogi Karola Angielskiego wybił bramkarz Resovii. Gracz Radomiaka strzałem z pierwszej piłki wpakował ją do siatki. Za kilka chwil padło wyrównanie. Na strzał zdecydował się Bartłomiej Kiełbasa, piłka po drodze odbiła się od nogi Damiana Jakubika i przelobowała naszego bramkarza Mateusza Kochalskiego.
Szybko Radomiak odzyskał prowadzenie. Po zagraniu piłki z rzutu rożnego przez Damiana Gąskę, w polu karnym najwyżej wyskoczył Raphael Rossi i strzałem głową pokonał Pawła Łakotę. W 45 minucie mocnym strzałem popisał się Karol Angielski i futbolówka zatrzepotała w siatce.
W drugiej po strzale z rzutu wolnego piłka trafiła w poprzeczkę. Były też inne okazje do podwyższenia wyniku, ale bardzo dobrze w rzeszowskiej bramce spisywał się Paweł Łakota.