Zamknij

Echo Dnia

Fortuna 1 Liga. Wtorkowy trening Radomiaka przed środowym meczem z Puszczą Niepołomice w Pruszkowie [ZDJĘCIA]

W środę na stadionie Znicza w Pruszkowie rozegrany zostanie zaległy mecz z czwartej kolejki  Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice. Początek

Włodzimierz Łyżwa

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/46] Następne

Wtorkowy trening Radomiaka przed środowym meczem z Puszczą w Pruszkowie [ZDJĘCIA]

W środę na stadionie Znicza w Pruszkowie rozegrany zostanie zaległy mecz z czwartej kolejki Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice. Początek tego spotkania zaplanowany jest na godzinę 17.
Mecz Radomiaka z Puszczą miał się odbyć w czwartej kolejce, 20 września. Został odwołany, ze względu na zakażenia koronawirusem w zespole z Niepołomic.
Mecz na stadionie Znicza w Pruszkowie zapowiada się bardzo ciekawie. Atmosfera w Radomiaku bardzo dobra. Wszyscy są zdrowi i nikt nie narzeka na urazy. Za nadmiar żółtych kartek w radomskim zespole pauzuje Meik Karwot, defensywny pomocnik.
- Zagramy z bardzo mocnym zespołem Puszczy Niepołomice, który prowadzi najdłużej pracujący trener w pierwszej lidze, Tomasz Tułacz. Kadrowo zespół Puszczy jest bardzo silny. Największe atuty zespołu z Niepołomic to stałe fragmenty gry. Bardzo musimy uważać na to, bo stałe fragmenty gry, to już taki znak firmowy Puszczy. My też jednak mamy swój pomysł na Puszczę. Jednym z nich jest szybkie zdobycie bramki. Wtedy rywal musi się odkryć i zagrać bardziej ofensywnie - mówi Dariusz Banasik, trener Radomiaka Radom.
Zobacz zdjęcia z wtorkowego treningu>>>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy