Gmina Mirów. Karol Grabda zwyciężył w maratonie w Sielpi. To jego czwarte zwycięstwo w tym roku

mk
Karol Grabda zwyciężył w maratonie w Sielpi.
Karol Grabda zwyciężył w maratonie w Sielpi. Archiwum prywatne
Karol Grabda, zawodnik pochodzący z Mirowa i reprezentujący Stowarzyszenie Biegiem Radom w ostatni weekend wygrał trzynasty Cross Maraton Sielpia z czasem 2:54 22.

Mirowianin na mecie wyprzedził Zenona Stępnia z KKL Kielce 2:56:20 oraz trzeciego Jacka Długosza ze Starachowic z czasem 3:02:37. Ten trudny maraton ukończyło 130 zawodników ze względu na temperaturę i trasę. - Jest to moje trzecie zwycięstwo w Sielpi, poprzednio w roku 2015 i 2016 - mówił nam Grabda. Sam zainteresowany ma imponujące statystyki. Był to jego piętnasty tegoroczny start i czwarty raz stanął na najwyższym stopniu podium. Dziesięciokrotnie zajmował również miejsce na drugim lub trzecim miejscu. Najbliższy start Karola Grabdy to Grand Prix Radomia. Już w niedzielę 20 maja na radomskich Borkach.

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?