Gmina Przytyk. Turniej Wędkarski w Zameczku. Wśród seniorów zwyciężył Sławomir Tatar

Sok
Wójt Przytyka Dariusz Wołczyński gratulował najlepszym wędkarzom VIII Turnieju.
Wójt Przytyka Dariusz Wołczyński gratulował najlepszym wędkarzom VIII Turnieju. Urząd Gminy w Przytyku
Wędkarze z całej gminy Przytyk zjawili się 15 września na stawach rybnych w Zameczku. Tu pasjonaci wędkarstwa walczyli o Puchar Wójta Gminy Przytyk.

Organizatorami VII Turnieju Wędkarskiego byli: Wójt Gminy Przytyk Dariusz Wołczyński oraz Zarząd Koła Wędkarskiego numer 21 w Przytyku. Około stu osób rozpoczęło rywalizację. Po otrzymaniu numerów startowych wędkarze udali się na swoje stanowiska. Dobra zabawa i zdrowa rywalizacja nie opuszczały uczestników do samego końca. Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych. W grupie seniorzy zwyciężył Sławomir Tatar. Za nim na podium uplasowali się: Marek Kościowski i Tomasz Konopka. W kategorii juniorzy pierwsze miejsce zajął Adrian Barwicki, który złowił ryby ważące łącznie 20 240 gramów. Drugie miejsce zajął Szymon Rychlicki, a trzecie - Bartłomiej Bernat. W kategorii dzieci wygrał Karol Kusztal, na drugim miejscu był Szymon Sikora, a na trzecim Szymon Domagała. Po wręczeniu pucharów dla najlepszych wszyscy zasiedli przy wspólnym ognisku.

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?