Grad goli na Struga. Radomiak - Warka 10:0!!!

Redakcja
Paweł Tarnowski rozpoczął festiwal strzelecki
Paweł Tarnowski rozpoczął festiwal strzelecki Ł. Wójcik
Do 34 min piłkarze z Warki próbowali się bronić. Potem worek z bramkami otworzył Paweł Tarnowski. Radomiak odniósł rekordowe zwycięstwo 10:0.

RADOMIAK 1910 S.A RADOM - KS WARKA 10:0 (2:0).
Tarnowski 34., 55., 57, Oziewicz 45., 46, Czpak 48., 52, Lesisz 80., 82., Kucharczyk 90.

Radomiak: Studziński - Szary (81. Molga), Jopek , Sikorski, Boryczka, Kocon (61 Skorupski), Wlazło, Oziewicz, Barzyński, Tarnowski (61 Lesisz), Czpak (69 Kucharczyk).

Warka: Kowalczyk - Misztal, Malinowski, Wojtczak, Strąg, Jałocha (74. Pacholski), Kłos, Baduła, Rokita, Adamczyk.

Po przerwie w ciągu zaledwie 12 minut "zieloni" strzeli aż pięć goli. Dzieła zniszczenia w końcówce dokonali wprowadzeni na boisko, Maciej Lesisz i Michał Kucharczyk.

Więcej o tym meczu w jutrzejszym "Echu Sportowym"