Zamknij

Echo Dnia

Grupa Playboys szykuje nową premierę! Debiut na rynku tuż przed Sylwestrem!

Niespodziankę dla swoich fanów przygotował zespół Playboys. Radomska ekipa jeszcze przed Nowym Rokiem wypuści na rynek swój nowy utwór, który będzie

Playboys / Allinteractive Films

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/8] Następne

Grupa Playboys szykuje nową premierę! Debiut na rynku tuż przed Sylwestrem!

Niespodziankę dla swoich fanów przygotował zespół Playboys. Radomska ekipa jeszcze przed Nowym Rokiem wypuści na rynek swój nowy utwór, który będzie nosił tytuł "Moja twoja". Zobaczcie zdjęcia z planu!

Zdjęcia do nowego teledysku były kręcone w ostatnich dniach w Pałacu Bursztynowym we Włocławku. Główną rolę zagrała Gabriela Mikołajczuk, która w przeszłości wystąpiła już w teledysku grupy Playboys.

- Utwór "Tylko Ty" sprzed czterech lat, w której Gabrysia grała główną rolę obejrzało w serwisie YouTube prawie 30 milionów osób. Z tego też powodu postanowiliśmy ponownie zaprosić ją do współpracy. Trzeba jednak zaznaczyć, że są to zupełnie dwa różne utwory. Tym razem przygotowaliśmy piosenkę, która spokojnie zagwarantuje najlepszą zabawę w sylwestra i podczas karnawału. Wiemy co dzieje się w Polsce i na świecie, ale trzeba trochę odskoczni od tego wszystkiego, dlatego postanowiliśmy nie wydawać spokojnego kawałka, a wręcz przeciwnie, zachęcić wszystkich do zabawy i do chwili zapomnienia o tych trudnych czasach - mówi Jakub Urbański, lider i wokalista grupy Playboys.

Jak podkreśla Urbański, teledysk będzie mocno nietypowy. - Mogę zapewnić, że w takich klimatach jeszcze nas nie widzieliście. W każdym naszym teledysku wcielamy się w inne rolę, teraz tez tak będzie, chociaż przyznam szczerze, że tu w wielu momentach będziemy grać po prostu siebie - tłumaczy radomianin.

Oficjalną premierę utworu "Moja twoja" zaplanowano na wtorek, 29 grudnia w serwisie YouTube. - Do oglądania zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku i upodobań muzycznych, Zapraszamy tych którzy nas lubią, ale również tych, którzy za nami nie przepadają i nas krytykują. Pamiętajmy, że muzyka ma nas łączyć, a nie dzielić, zwłaszcza w obecnej sytuacji - dodaje Urbański.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy