Hit nie zawiódł! Broń zremisowała z Victorią Sulejówek

SzS
Samuelson Odunka walczy o piłkę z Piotrem Doboszem
Samuelson Odunka walczy o piłkę z Piotrem Doboszem Sylwester Szymczak
W meczu na szczycie czwartej ligi, Broń Radom zremisowała z Victorią Sulejówek 1:1. Zespół gospodarzy wciąż niepokonany znajduje się na czele tabeli.

Broń Radom - Victoria Sulejówek 1:1 (1:1)
Bramki: Oziewicz 11 - Odunka 29
Broń: Młodzinski - Jakubczyk, Sala, Wicik, Dobosz, Leśniewski, Sałek (88 Książek), Oziewicz (78 Sobolewski), Więcek, Bojek, Czarnecki.

Mimo deszczu i grząskiego boiska obie drużyny stworzyły bardzo dobre widowisko. Mecz był szybki, z obu stron nie brakowało dogodnych okazji do strzelenia gola i remis wydaje się być najbardziej sprawiedliwym wynikiem.

Już w 25 sekundzie po akcji Michała Bojka, zagapił się bramkarz Victorii i piłka odbiła się od poprzeczki. Broń zaczęła w szybkim tempie z dużym animuszem i w 11 minucie przyniosło to efekty. Po akcji Dominika Leśniewskiego prawą stroną, piłkę zgrał na 10 metr Kamil Czarnecki i Arkadiusz Oziewicz nie spudłował.

Trwała zaciekła walka o każdy metr boiska i do 29 minuty defensywa Broni nie popełniła błędu. Dopiero po wyrzucie z autu doszło do zamieszania, obrońcy Broni źle wybili piłkę i Samuelson Odunka trafił do siatki.

Tuż po przerwie to goście stwarzali nieco więcej zagrożenia. W 50 minucie Sebastian Czapa zdecydował się na indywidualną akcję, zakręcił defensywą Broni i uderzył z 16 metrów w słupek. Kilka minut później mogło być 2:1 dla Broni, ale do dośrodkowania z rzutu rożnego nikt nie wszedł, a piłką przeszła wzdłuż pola bramkowego.

Sporo emocji było w samej końcówce. W 85 minucie Odunka z dystansu po ziemi trafił w słupek. W 88 minucie na boisku pojawił się Bartłomiej Książek i już w pierwszej akcji stał na 10 metrze, dostał piłkę i uderzył źle, za lekko. W doliczonym czasie gry Broń egzekwowała rzut rożny i piłka ponownie odbiła się od poprzeczki.

Obaj trenerzy na pomeczowej konferencji wypowiadali się w podobnym tonie. Obaj czuli niedosyt, ale remis zgodnie przyjęli z szacunkiem.