Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W niedzielę rozegrany został finałowy pojedynek III...

Hydrotruck Radom zagrał w finale Memoriału Gutkowskiego z GTK Gliwice (ZNAJDŹ SIĘ NA ZDJĘCIACH)

W niedzielę rozegrany został finałowy pojedynek III Memoriału Karola Gutkowskiego. Hydrotruck Radom zmierzył się z GTK Gliwice.

Hydrotruck Radom - GTK Gliwice 64:77 (13:21, 17:17, 20:21, 14:19)

Po sobotnim świetnym meczu z Legią, który Hydrotruck wygrał po dogrywce, w niedzielę nasz zespół zmierzył się z Gliwicami, które od niedawna trenuje Robert Witka, były już szkoleniowiec radomskiej ekipy. Poczatek nie był najlepszy w wykonaniu gospodarzy. Hydrotruck pudłował i nie trafiał z czystych pozycji. Goście szybko wypracowali sobie 10-punktową przewagę.
W drugiej kwarcie rozpoczęła się skuteczna gonitwa, po której gospodarze tracili już tylko pięć "oczek" do rywala, ale tuż przed przerwą znowu było 28:37.
W ciągu pierwszych pięciu minut trzeciej kwarty, Hydrotruck potrafił odrobić sporo punktów i doprowadził do wyniku 42:45. Już było tak blisko, ale niestety chwilowy przestój i seria błędów sprawiły, że ostatnia kwarta zaczynała się od wyniku 50:58. Tą część również dobrze zaczął nasz zespół, odrobił kilka punktów i znowu GTK Gliwice uciekło. Na niespełna trzy minuty przed końcem było 55:69 i było praktycznie po meczu.