I liga kobiet. W meczu na szczycie Czwórka przegrała z Goczałkowicami

SzS
Fragment meczu Czwórka - Goczałkowice
Fragment meczu Czwórka - Goczałkowice Tadeusz Klocek
W meczu pierwszej ligi kobiet, Sportowa Czwórka Radom przegrała u siebie z LKS Goczałkowice 0:1. Jedyną bramkę przyjezdne zdobyły w 81 minucie.

Czwórka Radom - LKS Goczałkowice 0:1 (0:0)
Czwórka: Snopczyńska - Mućka, Dobrowolska, Stefańska, Marcinkowska, Gołębiowska (65 Wiaderna), Pieniący, Wąsik, Zielińska, Szydło, Płóciennik.
Lider zmierzył się z wiceliderem. Przed tym spotkaniem radomianki miał osiem punktów przewagi. Były faworytkami do wygranej i na boisku gra toczyła się z ich przewagę. Wystarczył jednak jeden błąd, a w 81 minucie przyjezdne zdobyły gola.

Mimo porażki zawodniczki Czwórki mają pięć punktów przewagi i wciąż są głównym kandydatem w awansu do ekstraklasy.