I liga kobiet w piłce ręcznej. Historyczna wygrana APR Radom (ZDJĘCIA)

Sylwester Szymczak
Pierwszoligowe piłkarki ręczne APR Radom odniosły historyczne zwycięstwo. W dramatycznych okolicznościach i po emocjonującym meczu, pokonały JKS Jarosław 30:29. Przed meczem doszło do wspaniałej uroczystości. Grzegorz Gutkowski, prezes Warszawsko Mazowieckiego Związku Piłki ręcznej wręczył puchar za awans, kapitan - Izabeli Cywki. Odznaczył również trenera Piotra Włoskiewicza i prezesa, Wojciecha Bienia, brązowymi Odznakami Związku Piłki Ręcznej w Polsce "Za Zasługi dla Piłki Ręcznej". To był historyczny występ żeńskiej drużyny piłki ręcznej z Radomia, na zapleczu ekstraklasy. Do 25 minuty spotkanie było wyrównane, ale końcowka pierwszej połowy była skuteczna w wykonaniu przyjezdnych. Na przerwę schodziły z przewagą sześciu bramek. Po zmiani stron radomianki zaciekle goniły wynik. W samej końcówce dwa gole Julii Gajewskiej dały drużynie z Radomia minimalną wygraną!  APR Radom - JKS San Jarosław 30:29 (9:15)Radom: Telus, Cywka, Barańska – Wieczorek 8, Michalska 6, Skorża 4, Jakóbowska 3, Piecaba 3, Głuszko 2, Gajewska 2, Pluta 1, Janczyk 1, Mroziewicz, Stefaniak, Norek, Prokop.ZOBACZ ZDJĘCIE KLIKAJĄC NASTĘPNE =====>>>
Pierwszoligowe piłkarki ręczne APR Radom odniosły historyczne zwycięstwo. W dramatycznych okolicznościach i po emocjonującym meczu, pokonały JKS Jarosław 30:29. Przed meczem doszło do wspaniałej uroczystości. Grzegorz Gutkowski, prezes Warszawsko Mazowieckiego Związku Piłki ręcznej wręczył puchar za awans, kapitan - Izabeli Cywki. Odznaczył również trenera Piotra Włoskiewicza i prezesa, Wojciecha Bienia, brązowymi Odznakami Związku Piłki Ręcznej w Polsce "Za Zasługi dla Piłki Ręcznej". To był historyczny występ żeńskiej drużyny piłki ręcznej z Radomia, na zapleczu ekstraklasy. Do 25 minuty spotkanie było wyrównane, ale końcowka pierwszej połowy była skuteczna w wykonaniu przyjezdnych. Na przerwę schodziły z przewagą sześciu bramek. Po zmiani stron radomianki zaciekle goniły wynik. W samej końcówce dwa gole Julii Gajewskiej dały drużynie z Radomia minimalną wygraną! APR Radom - JKS San Jarosław 30:29 (9:15)Radom: Telus, Cywka, Barańska – Wieczorek 8, Michalska 6, Skorża 4, Jakóbowska 3, Piecaba 3, Głuszko 2, Gajewska 2, Pluta 1, Janczyk 1, Mroziewicz, Stefaniak, Norek, Prokop.ZOBACZ ZDJĘCIE KLIKAJĄC NASTĘPNE =====>>>Archiwum APR Radom
Pierwszoligowe piłkarki ręczne APR Radom odniosły historyczne zwycięstwo. W dramatycznych okolicznościach i po emocjonującym meczu, pokonały JKS Jarosław 30:29.