W meczu 14 kolejki, trzeciej ligi, Victoria Sulejówek podejmowała Broń Radom.

Victoria Sulejówek - Broń Radom 1:1 (0:0)

Bramka: Świątek 90 - Nowak 88

Victoria: Kwiatkowski - Dębski, Świątek, Dźwigała, Majchrzak, Wilanowski, Rudnicki, Misiak, Ławcewicz, Arak, Wróbel.
Broń: Kosiorek – Cuch, Dwórzyński, Wrześniewski, Olpiński (68 Nowak), Szymczak, Kobiera, Dziubiński (57 Timite), Kowalski (57 Partyka), Piwowarczyk, Kventsar (70 Owczarek).

Sędzia: Adam Kwapisiewicz z Gdańska
Vitoria przystępowała do meczu po trzech porażkach z rzędu. Z kolei Broń po wygranej z ŁKS Łomża, chciała rozpocząć dobrą serię zwycięstw.

Pierwsza połowa z lekką przewagę miejscowych, którzy najlepszą okazję mieli w 45 minucie, ale w wybornej sytuacji napastnik z Sulejówka nie trafił po dośrodkowaniu. Wcześniej Broń kilka razy wychodziła z kontratakami, ale brakowało przysłowiowej kropki nad i, aby wykończył akcje dobrym strzałem,
Tuż po przerwie świetną okazję dla Broni miał Maksim Kventsar, ale minimalnie spudłował po strzale głową. Chwilę później z kolei to gospodarze mieli swoją szansę.
Do samego końca było sporo emocji. W 88 minucie po ładnej akcji Juniora Timite, dobrze znalazł się Bartosz Nowak i z bliska trafił do siatki.
Broni nie dowiozła zwycięstwa. W 90 minucie po rzucie rożnym Śliwka dał gospodarzom remis.
- Trochę szkoda, że nie udało się dowieźć w końcówce tego wyniku, ale z przebiegu tego spotkania szanujemy ten jeden punkt - mówił po meczu trener Broni, Mateusz Dudek.

Poniżej link do zapisu wideo

W innych meczach: Legionovia Legionowo - Olimpia Zambrów 0:0, Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mławianka Mława 2:1, ŁKS Łomża - Concordia Elbląg 2:4, Warta Sieradz - Pelikan Łowicz 2:0, GKSWikielec - Legia IIWraszawa 1:1, Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Skierniewice 1:1, Jagiellonia IIBiałystok - GKSBełchatów - zakończył się po zamknięciu wydania.
1. Lechia Tomaszów13 30 29-16
2. Świt Nowy Dwór 14 28 33-16
3. Pogoń Grodzisk14 28 32-15
4. GKS Bełchatów 13 27 30-14
5. Pelikan Łowicz14 26 23-12
6. Legia II Warszawa14 26 27-15
7. Unia Skierniewice14 22 17-14
8. Victoria Sulejówek14 21 17-16