III liga. Pilica Białobrzegi po raz pierwszy w tym sezonie grała u siebie. Podejmowała Wartę Sieradz

Sylwester Szymczak
archiwum
W sobotnim meczu III ligi, Pilica Białobrzegi podejmowała Wartę Sieradz. Drużyny podzieliły się punktami.

Pilica Białobrzegi - Warta Sieradz 1:1 (0:0)
Bramki: Oskar Wojtysiak 57 - Przemysław Kita 89
Pilica: Michał Jerke, - Bartłomiej Michalski, Nicolas Dohojda, Kacper Kacprzycki (79 Cegiełka), Oskar Wojtysiak, Jan Głowacki, Filip Kapela, Wojtek Chojczak, Patryk Walasek, Bartosz Zawadzki, Jakub Zborowski

W drugiej kolejce, na stadionie w Białobrzegach zmierzyły się drużyny, które nowy sezon zaczęły od porażki. Pilica wysoko 0:3 przegrała z Victorią Sulejówek, a Warta u siebie przegrała ze Świtem 1:2.

Bardzo emocjonujące spotkanie. Obie drużyny nie kalkulowały i walczyły o zwycięstwo. W pierwszej połowie obie ekipy atakowały mały swoje okazje.
W 57 minucie Pilica objeła prowadzenie. Oskar Wojtysiak uderzał na bramkę i trochę na raty wepchnął piłkę do siatki. Szkoda, że Pilica nie podwyższyła rezultatu, bo mogła dowieźć zwycięstwo do końca.
Końcowka należała do Warty. Przemysław Piela w 89 min znalazł dużo swobody obrócił się z piłką i trafił do siatki.

Więcej za chwilę

W innych meczach 2 kolejki: Broń Radom - GKS Bełchatów 1:2, Mławianka Mława - Legionovia Legionowo 3:0, Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa, Pelikan Łowicz - Olimpia Zambrów, Concordia Elbląg - Jagiellonia II Białystok 1:1, Świt Nowy Dwór Mazowiecki - GKS Wikielec, Unia Skierniewice - Vitoria Sulejówek 0:1, Pogoń Grodzisk Maz - ŁKS Łomża 2:0