IV liga. Broń Radom pozostaje w walce o baraże

SzS
Dominik Leśniewski, autor pierwszej bramki dla Broni w Piasecznie.
Dominik Leśniewski, autor pierwszej bramki dla Broni w Piasecznie. S. Szymczak
W środę rozegrana została 32 kolejka czwartej ligi mazowieckiej. Ważne zwycięstwo odniosła radomska Broń.

MKS Piaseczno - Broń Radom 1:2 (0:1)
Bramki: Dylewski 56 - Leśniewski 23, Więcek 56
Broń: Młodziński - Jedynak (34 Jakubczyk), Sala, Kupiec, Kencel, Leśniewski, Wicik, Więcek, Nogaj, Nowosielski, Czarnecki.

Ważne zwycięstwo w kontekście walki o awans odnieśli piłkarze z Radomia. W 32 minucie po ładnej kontrze, Dominik Leśniewski znalazł się sam na sam z golkiperem Piaseczna i trafił do siatki. Przed przerwą Paweł Młodziński, dwukrotnie uratował Broń od straty gola. Po przerwie radomianie podwyższyli rezultat, ale za moment stracili gola. Ostatecznie dowieźli wynik, ale dwukrotnie ofiarnie wybijali piłkę z linii bramkowej.

Energia Kozienice - Pilica Białobrzegi 2:2 (1:0)
Bramki: Putin 39, Zawadzki 52 - Obłuski 61, 89 z karnego.
Energia : Piaseczny - Fusiek, Szary, Janiszewski, Janik - Majewski (63 Czerwiński), Kalinka, Michalski, Kołodziejczyk (88 Kokosza) - Zawadzki, Putin (77 Pryciak).
Pilica: Przyrowski - Janowski, Jaworski, Karasek, Kornacki - Stanisławski (60 Puton), Paterek, Bykowski, Rawski (63 Hernik), Skałbania - Obłuski

W samej końcówce sędzia podyktował rzut karny i Pilica straciła punkty po strzale Zbigniewa Obłuskiego.

Proch Pionki - LKS Promna 0:1 (0:0)
Bramki: Sokół 79
Proch: Majos - Kapusta, Jaroszek, Kowalkowski, Denkiewicz - Czerski, Sałek, Bawor, Kołodziej, Kozicki (60 Cierzuch) - Nqabeni
Promna po wygranej ma jeszcze szanse na utrzymanie.

Szydłowianka Szydłowiec - Sparta Jazgarzew 1:1 (0:1)
Bramki: Szewczyk 54 - Orłowski 30
Szydłowianka: Wieczorek - Suwara, Jakubczyk, Czarnota, Szewczyk - Rogala, Koniarczyk, Zagórski, Szyszka - Miller, Lewiński
Gospodarze kończyli mecz w dziewiątkę. W 62 minucie czerwoną kartkę zobaczył Szyszka, a w 90 minucie Michał Wiatrak. W samej końcówce goście mieli świetną okazję i mogli wygrać ten mecz.

Błonianka Błonie - Orzeł Wierzbica 0:1 (0:0)
Bramka: P. Czarnecki 75
Orzeł: Wnukowski - Paluch, Ankurowski, Zielinski, Abramczyk, Hubert Sliwinski, Wojcik, Dziurzynski ,Czarnecki, Bartosiak, Przemyslaw Śliwinski
Orzeł sprawił kolejną niespodziankę i należy trochę żałować, że zespół ten obudził się tak późno.

Grom Warszawa - Oskar Przysucha 0:2 (0:2)
Bramki: Płuciennik 14, M. Gil 23
Oskar: Awdziewicz - Włodarczyk, Moskwa, Walasek, M. Gil - Osiński, Obuch, P. Gil, J. Sapieja, Płuciennik - Książek.

W pozostałych meczach: Wilga Garwolin - Mazur, 2:1 (0:1), Pyra 68, 83 - Głogowski 42,