IV liga. Drogowiec Jedlińsk nadal bez punktów. To już dziewiąta porażka

Sylwester Szymczak
archiwum GKS Drogowiec
Niestety Drogowiec Jedlińsk wciąż bez punktów w tym sezonie, w czwartej lidze. Zespół przegrał po raz dziewiąty z rzędu. .

Mazur Karczew - Drogowiec Jedlińsk 4:1 (3:0)

Bramki: Kociszewski 15 z karnego, Staluszka 18, Zawał 37, Celiński 83 – Kharchuk 82.
Drogowiec: Samb (46. Król) - Wasilewski (46. Kobza), Nowakowski, Mortka, Dobosz (46. K. Wojciechowski), Kołodziejczyk (46. Szubiński), Woźniak, F. Wojciechowski (67. Kharchuk), Rogoliński, Zenik (46. Sułecki), Kucharczyk (46. Grudziński).

Zespół z Jedlińska, chociaż momentami w tej lidze gra naprawdę dobrze, to jednak wciąż jest bez punktów. W Karczewie dwa błędy w krótkim odstępie czasu mocno podcięły skrzydła zespołowi. Najpierw rzut karny w 15 minucie, a chwilę później było już 2:0. Przed przerwą gospodarze zdobyli trzecią bramkę i było już praktycznie po meczu. Szkoda, bo kolejna porażka sprawiła, że jedlińszczanie coraz mocniej utkwili w strefie spadkowej i strata do bezpiecznego miejsca urosła jeszcze bardziej.

W innych meczach 9. kolejki 4. ligi mazowieckiej: Mszczonowianka Mszczonów - Ursus Warszawa 3:3, Józefovia - KTS Weszło Warszawa 0:2, Błonianka Błonie - Wilga Garwolin 4:1, Mazovia Mińsk Maz. - Marcovia Marki 5:2, Hutnik Warszawa - Wisła IIPłock 1:0, Sokół Serock - Ząbkovia Ząbki 0:4, KSTroszyn - MKSPiaseczno 5:2.