IV liga. Mszczonowianka wygrała z Zamłyniem Radom

Sylwester Szymczak
Fragment meczu Mszczonowianka - Zamłynie
Fragment meczu Mszczonowianka - Zamłynie facebook/Mszczonowianka
W sobotnim meczu czwartej ligi mazowieckiej, Mszczonowianka juz po 20 minutach prowadziła 3:0 z Zamłyniem Radom.

Mszczonowianka Mszczonów - Zamłynie ZA Kombud S.A Radom 4:2 (4:1)

Bramki: Chukwuemeka 2, P. Michalski 8, P. Cudny 20, Pociech 33 - Kubica 39, Midziołek 54

Mszczonowianka: Leszczyński - Gorczyca, Ogłoziński, Cudny, Pociech, Michalski, Chukwuemeka, M. Janik, Wójcik, Cichocki, Chełmiński
Zamłynie: Prasek - Szary, Moskwa, Woźniak, Nowocień, Kubica, Bawor, Grygiel, Midziołek, Szubiński, Pacyna

Zamłynie tydzień temu przegrało 0:6 z Mazovią, a kolejne cztery bramki straciło już po 30 minutach w Mszczonowie. Jeszcze przed przerwą Mateusz Kubica dał sygnał do odrabiania strat, zaś w 54 minucie różnicę goli zmniejszył Mateusz Midziołek. Zamłynie próbowało jeszcze zdobyć kolejne gole, ale defensywa z Mszczonowa zagrała bezłbędnie.