IV liga. Oskar Przysucha meczem z CK Troszyn zaczął nowy sezon. Zobacz zdjęcia

Ruszył sezon w czwartej lidze mazowieckiej. Na inaugurację, nasz jedynak, Oskar Przysucha zmierzył się z mocnym CK Troszyn

Oskar Przysucha - CK Troszyn 1:5 (0:3)
Bramki: Karwowski 51 - Pragacz 10, 42, Wierzbowski 14, Edgardo 66, 69.

Oskar: Mazur - Imiołek, Wicik, Karwowski, Bogołębski, Czarnota, Nogaj, Korancki, Moskwa, Sala, Grzesiński.
W nowym sezonie jest tylko jedna czwarta liga. Na tym szczeblu przedstawicielem regionu radomskiego jest tylko Oskar Przysucha. W pierwszym meczu zmierzył się z mocnym rywalem, który latem wzmocnił się dziewięcioma zawodnikami.

Przysuszanie fatalnie zaczęli sezon, choć mecz z Troszynek mogli zacząć dobrze. W 8 minucie Przemysław Wicik mógł zdobyć bramkę, ale jego strzał z ostrego kąta wybronił bramkarz. Chwilę później golkiper Oskara nie opanował śliskiej piłki uderzonej z dystansu i ta wpadła do siatki. W 14 minucie rozjechała się defensywa Oskara i Wierzbowski skorzystał z błędów.
Przy stanie 0:2 świetną okazję miał Przemysław Nogaj, ale trafił w nogi bramkarza w sytuacji sam na sam. Ten sam zawodnik w 42 minucie sfaulował rywala będącego przed polem karnym. Sędzia podyktował rzut wolny przed szesnastką i ukarał Nogaja czerwoną kartką. Doświadczony Pragacz idealnie wykorzystał rzut wolny.
Po przerwie grający w osłabieniu Oskar zdobył bramkę, ale na więcej nie było już stać drużyny.