IV liga. Oskar Przysucha podejmował jednego z faworytów ligi, Mazovię Mińsk Mazowiecki. Przegrał 1:4. Fatalna końcówka meczu!

Sylwester Szymczak
Marcin Słoka
W meczu czwartej ligi mazowieckiej, Oskar Przysucha podejmował na stadionie w Szydłowcu, Mazovię Mińsk Mazowiecki.

Oskar Przysucha - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:4 (1:2)
Bramki: Nogaj 27 - Trochim 25 z karnego, 33, Wocial 90, Kaczyński 90+3
Oskar: Wieczorek - Machajek (54 Bojanowicz), Moskwa, Solomon (79 Dorożyński), Kornacki (80 Obuch), Knap, Czarnota, Bogołębski, Nogaj, Trukhan (46 Kołtunowicz), Pankowski (60 Imiołek).

W drugiej kolejce Oskar chciał zrehabilitować się za porażkę sprzed tygodnia z Mszczonowianką. Zadanie nie było łatwe, bo Mazovia to jeden z najmocniejszych teamów, faworyt do awansu.
Mecz odbył się na stadionie w Szydłowcu, gdzie Oskar rozgrywa swoje mecze w roli gospodarza, na czas przebudowy obiektu w Przysusze. Dość długo mecz był wyrównany. W 25 minucie sędzia podyktował rzut karny dla gości. Wojciech Trochim zamienił rzut karny na gola, ale goście nie cieszyli się długo z prowadzenia, bo już w 27 minucie wyrównanie dał Przemysław Nogaj.
Doświadczenie wzięło górę i za pięć minut ponownie Trochim wyprowadził "Mazę" na prowadzenie.
Oskar dążył do wyrównania. Trener Wiśnik wprowadzał kolejnych nowych graczy.
Kibice do 90 minuty trzymali kciuki i liczyli na doprowadzenie do wyrównania. Tymczasem w ostatniej minucie Wojciech Wocial zdobył gola na 1:3. Oskar nie otrząsnął się po tym ciosie i za chwilę Mazovia jeszcze raz trafiła do siatki. Była to niestety druga w tym sezonie porażka drużyny z Przysuchy.