IV liga. Oskar Przysucha strzela w końcówce i ma pierwsze zwycięstwo w tym sezonie

Sylwester Szymczak
Oskar Przysucha
Dramatyczny przebieg miał mecz czwartej ligi pomiędzy Oskarem Przysucha, a Sokołem Serock. Nasz zespół zdobył dwie bramki w doliczonym czasie gry i mimo osłabienia, zdołał odnieść zwycięstwo.

Oskar Przysucha - Sokół Serock 3:2 (1:0)
Bramki: Solomon 39, Wicik 90, Czarnoa 90+4 - Ruciński 68, Zając 82
Oskar: Brzeziński - Bojanowicz, Solomon, Czarnota, Wicik - Knap, Obuch (63' Trojanowski), Bogołębski, Nogaj (84' Woźniak) - Pankowski (80' Dorożyński), Kołtunowicz (69' Trukhan)
Sokół: Balcerzak - Płatek (85' Tomaszewski), Rosiński, Tetkowski, Wasążnik - Pierzchalski (61' Zając), Burakowski, Karol Szeliga, Stalmach (61' Ruciński) - M. Czarnecki (75' Grabicki), Patryk Szeliga (75' Baraniecki)

W 80 minucie bramkarz Oskara wybronił rzut karny, ale już w 82 minucie goście zdobyli bramkę na 2:1, a Oskar grał w dziesiątkę. Mało kto wierzył, że przysuszanie mogą w osłabieniu odwrócić losy meczu. Tymczasem w 90 minucie podopieczni trenera Łukasza Wiśnika zdobyli dwie bramki i wygrali mecz. Najpierw z rzutu rożnego bezpośrednio uderzył Przemysłąw Wicik. Za chwilę ten sam zawodnik asystował przy bramce Patryka Czarnoty. Było to pierwsze zwycięstwo naszej drużyny w obecnym sezonie.