IV liga. Oskar Przysucha wygrał na wyjeździe ze Świtem Staroźreby i przełamał złą passę

Marcin Ziółkowski
Piłkarze Oskara Przysucha wygrali na wyjeździe ze Świtem Staroźreby 4:2 i przerwali passę siedmu spotkań bez wygranej. Facebook Oskar Przysucha
ForBET IV liga mazowiecka. W sobotę 5 listopada Piłkarze Oskara Przysucha pokonali na wyjeździe Świt Staroźreby 4:2 (2:0). Przysuscy piłkarze przerwali tym samym serię siedmiu meczów bez wygranej.

Świt Staroźreby - Oskar Przysucha 2:4 (0:2)

Bramki: Wiącek 82, 85 – Nogaj 14, Grzesiński 33, Bogołębski 52, Miturski 77

Oskar: Wieczorek - Dorożyński, Bogołębski, Karwowski, Grzesiński, Moskwa, Embalo, Czarnota, Nogaj, Bojanowicz, Kornacki.

W sobotę 5 listopada rozegrano piętnastą kolejkę forBET IV ligi mazowieckiej. Piłkarze z Przysuchy zagrali w niej na wyjeździe z zespołem Świtu Staroźreby. Dzięki bramkom Przemysława Nogaja i Miłosza Grzesińskiego do przerwy przysuszanie prowadzili już 2:0. W drugiej połowie za sprawą Tomasza Bogołębskiego i wprowadzonego na boisko Oskara Miturskiego dołożyli kolejne dwie bramki, po których wygrywali już 4:0. W końcówce meczu dwa gole dla Świtu strzelił Gabriel Wiącek. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Oskara 4:2. Piłkarze z Przysuchy przerwali tym samym serię siedmiu meczów bez zwycięstwa.