IV liga. Oskar Przysucha z drugą wygraną z rzędu. Było ciężko, ale punkty najważniejsze

Sylwester Szymczak
Marcin Słoka
Na stadionie w Szydłowcu, piłkarze czwartoligowego Oskara Przysucha, w roli gospodarza pokonali KS Raszyn.

Oskar Przysucha - KS Raszyn 2:1 (0:1)

Bramki: Pankowski 53, Kornacki 69 - Szkopińśki 39

Oskar: Brzeziński - Bojanowski, Solomon, Moskwa, Kornacki, Knap, Obuch (58 Trukhan), Bogołębski, Dorożyński (46 Pankowski), Wicik, Kołtunowicz.

Po wygranej z Drogowcem, Oskar chciał iść za ciosem, wygrać z Raszynem i odskoczyć od strefy spadkowej. Udało się to osiągnąć, ale trzeba przyznać, że łatwo nie było.
Przysuszanie nie wykorzystali swoich okazji, a jeszcze przed przerwą stracili bramkę.
W drugiej połowie szybko udało się wyrównać. Za chwilę mogło być 2:1, ale Tomasz Bogołębski nie wykorzystał rzutu karmnego. Na szczęście pięć minut później prowadzenie dał Piotr Kornacki. Oskar utrzymał wynik i zdobył niezwykle cenne punkty. Po tej wygranej zespół wskoczył na 13 miejsce.

W innych meczach: Mszczonowianka - Ursus Warszawa 3:3, Józefovia - KTS Weszło Warszawa 0:2, Błonianka Błonie - Wilga Garwolin 4:1.