IV liga. Pilica Białobrzegi pokonała rezerwy Znicz Pruszków

SzS
Pilica BIałobrzegi pokonała rezerwy Znicza
Pilica BIałobrzegi pokonała rezerwy Znicza fot. archiwum - Pilica
W meczu czwartej ligi mazowieckiej, Pilica Białobrzegi pokonała 3:0 Znicz II Pruszków. Białobrzeżanie po serii słabszych występów rozegrali dobry mecz, zwłaszcza w drugiej połowie.

Pilica Białobrzegi - Znicz II Pruszków 3:0 (0:0)
Bramki: Jaworski 52 z karnego, Skałbania 55, Śliwiński 90.
Pilica: Bolek - Bykowski, Janowski, Jaworski, Chrzanowski (78 Śliwiński), Skałbania, Strus, Hernik, Karasek, Stróżka, Paterek (70 Stanisławski).
Pilica w ostatnich tygodniach borykała się z dużymi problemami kadrowymi, stąd słabsze niż oczekiwano wyniki w rundzie wiosennej. Zespół stracił pozycję lidera, ale wciąż nie stracił szans na wygranie ligi. Kadrowo w meczu z rezerwami Znicza białobrzeżanie wyglądali o wiele lepiej. Do gry wrócili już Jakub Chrzanowski i Piotr Skałbania.

Już na początku meczu Kamil Hernik miał świetną okazję, ale Misztal obronił jego strzał. O wiele lepiej gospodarze zaczęli drugą połowę. Najpierw rzut karny wykorzystał Mateusz Jaworski, a za chwilę wynik podwyższy powracający po kontuzji Piotr Skałbania. Po tej bramce Pilica mogła spokojnie kontrolować to co działo się na boisku. Za tydzień zespół jedzie do Grodziska!